Łączna liczba wyświetleń

Obserwatorzy

piątek, 20 grudnia 2013

Dzbanek filtrujący DAFI

Po raz kolejny mam możliwość testowania dzbanka filtrującego znanej firmy DAFI.

Tym razem jest to zupełna nowość. Dzbanek filtrujący OMEGA 4L

Ten estetyczny dzbanek jest przede wszystkim funkcjonalnym sprzętem kuchennym skutecznie oczyszczającym wodę z kamienia, chloru, pestycydów, rdzy oraz innych zanieczyszczeń mechanicznych i organicznych. 

Dzbanek jest super łatwy w użyciu, wystarczy zamontować filtr w odpowiednim miejscu
wlać wodę i gotowe :)


  Wlew umożliwia wygodne napełnianie dzbanka bez zdejmowania pokrywy. 

 Wskaźnik zużycia filtra przypomina o jego comiesięcznej wymianie. Każdy rodzaj wskaźnika Dafi należy ustawić od nowa po każdorazowej wymianie wkładu w dzbanku. Wskaźnik LED sensor odmierza miesiąc od momentu wyprowadzenia go z trybu uśpienia. Kiedy upłynie czas przydatności filtra dioda zacznie migać kolorem czerwonym. Na wskaźniku manualnym zaznacza się datę wymiany wkładu.

 

 Wkład Unimax

Ten wkład przeznaczony jest dla osób, które chętnie gotują oraz posiadają rodzinę, przez co częściej sięgają po wodę. Z myślą o nich stworzyliśmy wkład skutecznie filtrujący 150-200l wody.

Dzbanki Dafi dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej. Każdy z nas znajdzie dzbanek w odpowiednim kolorze aby pasował do wystroju kuchni. 

Ja osobiście jestem bardzo zadowolona z użytkowania dzbanka. Dzięki diodzie LED zawsze wiem kiedy muszę wymienić filtr. Woda, która leci z mojego kranu jest w fatalnym stanie. Wcześniej, gdy nie używałam dzbanka w czajniku pojawiał się brunatny osad (nawet nie zwykły kamień z wody). Natomiast gdy zaczęliśmy używać wody przefiltrowanej problem zniknął. Nie muszę już czyścić czajnika a kawa i herbata smakują znaczne lepiej. Wody przefiltrowanej używam również do gotowania. Warto zadbać o zdrowie swoje i rodziny.

Polecam wszystkim zakup dzbanka filtrującego Dafi. 

Więcej informacji znajdziecie na stronie dafi.pl. Zapraszam również na fanpage firmy DAFI 

NA KONIEC DZIĘKUJĘ BARDZO FIRMIE ZA ZAUFANIE I MOŻLIWOŚĆ TESTOWANIA ICH WYROBÓW.  

http://www.dafi.pl/3-kroki-z-dafi/
3 kroki z Dafi