Łączna liczba wyświetleń

Obserwatorzy

środa, 19 czerwca 2013

AQUAPHOR filtry do wody

 Dzięki uprzejmości firmy AQUAPHOR mogę przetestować dzbanek do filtrowania wody.
 Filtr zapakowany w szczelnie w filię.

 Filtr plastikowy bardzo łatwo go zamontować, wystarczy włożyć w odpowiednie miejsce.


Dzbanek niezmiernie łatwy w użyciu, wystarczy wlać wodę zamontować filtr i gotowe. 


Kilka słów o firmie

 
AQUAPHOR - światowy producent i lider w sprzedaży szerokiej gamy systemów do oczyszczania wody, od ponad 18 lat opracowuje dla swoich klientów najnowocześniejsze rozwiązania w tej dziedzinie.
Firma powstała w 1992 roku. Dziś firma AQUAPHOR zatrudnia ponad tysiąc pracowników i działa poprzez rozbudowaną sieć partnerów, oferujących filtry AQUAPHOR milionom rodzin w ponad 20 krajach świata.
AQUAPHOR POLAND Sp. z o.o. wychodzi naprzeciw oczekiwaniom milionów Polaków, codziennie zmagających się z problemami twardej, zażelazionej i przesyconej chlorem wody.

Mój dzbanek

Model dzbanka to Amethyst.
 
Opis
Amethyst to połączenie nowoczesności z niewielkimi rozmiarami. Wyposażony w ruchomą pokrywkę, umożliwia nalewanie wody bez konieczności jej zdejmowania. Posiada mechaniczny wskaźnik zużycia wkładu, zliczający każdorazowe napełnienie dzbanka wodą. Wszystkie elementy filtra wykonane są z wysokiej jakości plastiku spożywczego.
Objętość: 2,8 l
Wydajność filtra 170 l

Moje spostrzeżenia :
Kawy pijam bardzo dużo i prawie zawsze jest to jeden rodzaj kawy. Wczoraj zrobiłam sobie kawkę i zdziwił mnie jej smak. Był jakiś inny, lepszy. Teraz już wiem, jakie znaczenie ma czysta pozbawiona chemikaliów woda. Nawet kawa smakuje lepiej. 

Zachęcam wszystkich do zakupu. Firma organizuje promocję 1000 dzbanków do rozdania. O promocji więcej tutaj http://www.aquaphor.pl/konkurs 
Zapraszam na stronę producenta http://www.aquaphor.pl/  oraz na fanpage  https://www.facebook.com/AQUAPHOR.filtry
Polecam !