Łączna liczba wyświetleń

Obserwatorzy

wtorek, 24 września 2013

Dlaczego współpracuję z JM SPA &WELLNESS

Moja współpraca z JM SPA&WELLNESS trwa już kilka miesięcy. Do tej pory słyszałam różne opinie na temat tej firmy i te dobre i te złe. Ja natomiast ze współpracy jestem bardzo zadowolona.
Moja współpraca z firmą kończy się w grudniu...niestety. W większości firm współpraca polega na jednorazowym wysłaniu paczek i ich zrecenzowaniu. Tu jest inaczej. Współpraca zawarta jest na określony czas, co miesiąc nie ponosząc żadnych kosztów dostajemy paczkę pełnowartościowych kosmetyków do domu. Płacimy tylko za paczkę startową, cena i tak nie jest wysoka, paczka startowa jest na prawdę wypełniona po brzegi świetnymi kosmetykami. 
JM SPA&WELLNESS jak większość firm na swój fanpage na FB, na który wszystkich zapraszam JM SPA&WELLNESS
Firma pracuje właśnie nad swoim interaktywnym schematem. Więcej informacji znajdziecie TUTAJ.
Firma rozwija się ekspresowym tempie. Starają się dotrzeć do wszystkich, nawet tych najbardziej wymagających klientów. Oferowane przez firmę kosmetyki są świetnej jakości, a ich ceny na prawdę przystępne. Kosmetyki docierają do nas w nienaruszonym stanie. Każda paczka jest starannie zapakowana i wypełniona piankami aby nic się nie uszkodziło w czasie transportu. Tak wygląda paczuszka

JM Spa Wellness wstąpiło do grupy JM i wdraża nowe LOGO naturalna.eu. Według mnie to świetna decyzja. Firma w ten sposób może się rozwijać a co za tym idzie pozyskać nowych klientów. Taka współpraca daje firmie nowe, lepsze możliwości. 

Firma zmienia właśnie swoje logo. Każdy kto przyzwyczaił się do tego 

musi teraz przestawić się na takie moim zdanie dużo lepsze i bardziej pasujące do firmy, która zajmuje się sprzedażą kosmetyków

Grupa JM zaczyna promocję swojego projektu POLSKIE GÓRY. Jak dla mnie pomysł super. W dzisiejszych czasach rządzi internet i to tu właśnie większość z nas poszukuje wielu informacji na różne tematy. Przed wyjazdem na urlop też jest podobnie, zasiadamy przed komputerem i szukamy odpowiedniego dla siebie miejsca. Grupa JM chce na to ułatwić. Wystarczy wejść TU, wpisać w wyszukiwarkę odpowiednie kryteria jakie nas interesują i urlop jest zaplanowany. 

Grupa JM realizuje również inne projekty, więcej informacji znajdziecie TUTAJ

Zapraszam wszystkich na zakupy oraz do odwiedzania fanpage JM SPA&WELLNESS. Na prawdę warto. Na fb jest mnóstwo świetnych konkursów, promocji, rozdania darmowych próbek, czyli dla każdego coś fajnego.