Łączna liczba wyświetleń

Obserwatorzy

wtorek, 23 lipca 2013

Dzbanek filtrujący DAFI

Dzięki firmie produkującej dzbanki i filtry do wody DAFI miałam okazję przetestować ten oto dzbanek.
O DAFI

Dla spragnionych smaku

W kuchni należy czerpać przyjemność z jedzenia i picia, dlatego marka Dafi dba o smak potraw i napojów. W trosce o smak stworzyliśmy urządzenia filtrujące i próżniowe, które w kuchni przydają się na każdym kroku.

W pojemnikach próżniowych żywność zachowuje dłuższą świeżość i nie ulega szybkiemu zepsuciu. Z kolei przefiltrowana woda jest doskonałą bazą do przygotowania smacznych dań i napojów. 

 Każdy produkt Dafi służy więc spełnieniu misji naszej marki, jaką jest rozsmakowanie klientów w dobrej kuchni, opartej na czystej wodzie i świeżych produktach. 

DZBANEK ASTRA 3 L
 

Ten estetyczny dzbanek jest przede wszystkim funkcjonalnym sprzętem kuchennym skutecznie oczyszczającym wodę z kamienia, chloru, pestycydów, rdzy oraz innych zanieczyszczeń mechanicznych i organicznych.

 
Ten wkład przeznaczony jest dla osób, które chętnie gotują oraz posiadają rodzinę, przez co częściej sięgają po wodę. Z myślą
o nich stworzyliśmy wkład skutecznie filtrujący 150-200l wody.

Obszerna paleta barw dzbanka Astra sprawia, że jego wybór staje się łatwy i przyjemny. Z wielu propozycji kolorystycznych można wybrać dzbanek w preferowanym i najlepiej pasującym do wystroju kuchni kolorze. 

MOJA OPINIA

Jestem bardzo zadowolona z użytkowania dzbanka. Woda smakuje o niebo lepiej, zwłaszcza że woda w kranie nie jest najlepsza. Wygodny wskaźnik zużycia filtra bardzo ułatwia stosowanie dzbanka. Wystarczy spojrzeć i już wiadomo kiedy należy go wymienić. Wody przefiltrowanej stosowałam zarówno do sporządzania kawy lub herbaty ale również do gotowania. Dzbanek jest na prawdę bardzo łatwy w użyciu. Filtr wystarczy rozpakować(zapakowany w grubą folię) i włożyć w odpowiednie miejsce. Następnie nalać wodę i gotowe. 

Taki dzbanek to na prawdę świetna rzecz i powinien znaleźć się w każdym domu, w którym domownicy dbają o swoje zdrowie.