Łączna liczba wyświetleń

Obserwatorzy

poniedziałek, 1 lipca 2013

STOP SUCHEJ SKÓRZE !!!

Właśnie dostałam maila z informacją
Dziękujemy, że zdecydowałaś się wziąć udział w akcji „STOP! SUCHEJ SKÓRZE”.
JEDNOCZEŚNIE GRATULUJEMY I INFORMUJEMY ŻE TWÓJ BLOG ZOSTAŁ PRZYJĘTY DO AKCJI!!
Jesteśmy pewni, że wspólnie z nami przeżyjesz ciekawą przygodę, poznasz interesujące osoby oraz wypromujesz i pozyskasz nowych czytelników swojego bloga!


Bardzo się cieszę :) A oto kilka informacji dotyczących akcji:

Akcja „STOP! SUCHEJ SKÓRZE” ma na celu zwrócenie dużej uwagi na problem odpowiedniej pielęgnację skóry pod oczami. Szczególnie jest to ważne w okresie letnim, kiedy promienie słoneczne, znacznie częstsze niż zwykle mrużenie oczu, kąpiele w słonej wodzie czy wiatr i klimatyzacja bardzo ją wysuszają. A od tego już niestety bardzo blisko do nieodwracalnego zniszczenia skóry, przesuszeń i zmarszczek.
Zależy nam, by wspólnie z Wami nie tylko zwrócić uwagę na ten problem, lecz pokazać kobietom jak prawidłowo powinny dbać o skórę pod oczami. Jesteśmy przekonani, że chętnie podzielicie się swoimi poradami, a my będziemy mogli opublikować je w partnerskich serwisach.


Dlaczego właściwa pielęgnacja jest to tak ważna?
Skóra pod oczami jest wielokrotnie cieńsza i delikatniejsza niż na reszcie naszego ciała. Dodatkowo prawie nie posiada gruczołów łojowych, dlatego narażona jest na przesuszenie i… szybkie starzenie się - już w wieku dwudziestu kilku lat pojawiają się pierwsze „kurze łapki”!
Codzienny makijaż, tłuste, ciężkie kremy, korzystanie z komputerów, opalanie, wiatr i klimatyzacja powodują, że zmarszczki mimiczne bardzo szybko pojawiają się na twarzy.

Czekam więc na przesyłkę i będę testować
Jeśli ktoś jeszcze jest zainteresowany zapraszam do rejestracji, akcja dla blogerów :