Łączna liczba wyświetleń

Obserwatorzy

poniedziałek, 10 marca 2014

Credo Pr

 Jakiś czas temu nawiązałam współpracę z agencją CREDO PR.

Oto co firma pisze o sobie :

 Naszą misją jest kreowanie pozytywnego wizerunku firmy Klienta i jego usług na rynku, a także budowanie dobrych relacji z grupami jego otoczenia - nabywcami, użytkownikami, dostawcami, dystrybutorami i partnerami.

Podejmując współpracę z Klientem traktujemy go w sposób indywidualny. Staramy się wsłuchać w jego potrzeby i wnikliwie zrozumieć oczekiwania, po czym przystępujemy do realizacji projektu, dobierając najwłaściwsze z dostępnych instrumentów i narzędzi marketingu (PR, reklamy, promocji).

Inspiracją do powstania w 2003 roku CREDO PR była potrzeba współtworzenia twórczych i ciekawych projektów, niezwykle satysfakcjonujących, a przy okazji wpływających na ciągłe doskonalenie i poszerzanie naszej oferty usługowej.

Dzisiaj zespół CREDO PR tworzą młodzi ludzie, będący zarazem praktykami i pasjonatami, tego co wykonują na co dzień w swojej pracy.

Jesteśmy pełni zapału, kreatywni, wszechstronnie uzdolnieni, z aspiracjami i zamiłowaniem do wyzwań. Nasz potencjał i zaangażowanie w pracę towarzyszą nam od wielu lat, jednocześnie przyczyniając się do zdobywania doświadczeń w dziedzinie PR i reklamy.

Oto co dostałam do przetestowania


W kolejnych postach będę opisywać każdy produkt z osobna. Zaglądajcie i czytajcie.

Muszę również przeprosić agencje za tak długi czas oczekiwania na recenzję. Ale moja choroba i kilka zaległości zrobiły swoje.