Łączna liczba wyświetleń

Obserwatorzy

poniedziałek, 10 marca 2014

Pneumovit BABY krople do nosa - credo pr

Koniec części jadalnej, czas na coś zupełnie innego. W paczce od Credo pr znalazły się również krople do nosa dla dzieci.

Pneumovit BABY

 35 ml

 Oto wszystkie informacje o kropelkach :
Rekomendowany przez UZDROWISKO RABKA
Skutecznie i delikatnie oczyszcza i nawilża śluzówkę nosa u niemowląt i dzieci.
Łagodzi objawy kataru. Dozownik specjalnie przystosowany dla małych dzieci.
Bezpieczny dla alergików.


Preparat ze względu na unikalne, naturalne składniki oraz zastosowanie innowacyjnej końcówki rozpylacza przystosowanej dla niemowląt i małych dzieci jest szczególnie polecany:

- w niedrożności nosa i ujścia zatok przynosowych spowodowanych stanami kataralnymi pochodzenia infekcyjnego i alergicznego,
- oczyszczaniu błon śluzowych przed podaniem leków drogą wziewną,
- uzupełnieniu leczenia górnych dróg oddechowych,
- oczyszczaniu śluzówki z alergenów ( pyłki, kurz),
- nawilżaniu nadmiernie wysuszonej śluzówki nosa spowodowane przebywaniem w pomieszczeniach suchych i klimatyzowanych,codziennej higienie nosa.
 
Jak stosować PNEUMOVIT baby ?
- Niemowlęta: ( od 3-miesiąca życia ) 1 dawka 2-3 razy dziennie do każdego otworu nosowego.
- Dzieci ( od 1-go roku życia) : 1-2 dawki kilka razy dziennie do każdego otworu nosowego.

Nie ma żadnych przeciwwskazań do stosowania preparatu przez dłuższy czas.
PNEUMOVIT baby może być stosowany z innymi środkami oraz lekami, w tym przypadku powinien być stosowany w pierwszej kolejności.


Skład:
Oczyszczony fizjologiczny roztwór uzdrowiskowej naturalnej wody mineralnej z mikroelementami.
 
Inne informacje dotyczące preparatu PNEUMOVIT baby: Przed zastosowaniem preparatu po raz pierwszy należy nacisnąć dozownik 1- 3 razy w celu napełnienia go, aby umożliwić prawidłowe rozpylanie. Przy dłuższej przerwie w używaniu preparatu, może nastąpić mikrokrystalizacja naturalnych związków mineralnych w obrębie końcówki rozpylacza, co może spowodować utrudnienia w dozowaniu. Należy wtedy ściągnąć nakładkę dozownika i przepłukać czystą, chłodną przegotowaną wodą.
Opakowanie ma pojemność 35 ml i zaopatrzone jest w dozownik i końcówkę donosową z zatyczką.
Z jednego opakowania otrzymuje się około 350 dawek.


Opinia o produkcie:
Kropelki trafiły do nas w okresie zimowym gdzie chorób nie brakuje, przynajmniej u nas. Dzieciaki ciągle miały katar. Muszę powiedzieć, że krople są bardzo dobre. Są to krople w spayu, dzięki czemu łatwo nimi zakropić nos, nawet małego dziecka. Bardzo dobrze radzą sobie z oczyszczanie nosa z wydzieliny. Po użyciu kropli dziecku łatwiej wydmuchać nos, który dość długo pozostaje odetkany. Opakowanie jest na prawdę bardzo duże, większe niż innych dostępnych na rynku kropli dla dzieci. Nie spotkałam ich jednak w aptekach dlatego nie znam ich ceny, ale jeśli ktoś z Was by się na nie natknął polecam zakup.